DRŽAVNO PRVENSTVO V MODERNIH TEKMOVALNIH PLESIH

DRŽAVNO PRVENSTVO V MODERNIH TEKMOVALNIH PLESIH

Med 23. junijem in 29. junijem 2018 je v športni dvorani Medvode potekalo skupno državno prvenstvo v
Modernih tekmovalnih plesih. Sodelovalo je več kot 3000 plesalcev iz 80 plesnih klubov, med njimi pa so bili
tudi plesalci Plesnega kluba Šinšin. Dosegli so izjemno lepe rezultate in posegli po kar nekaj najvišjih
stopničkah.
Za vse plesalce sedaj sledijo zaslužene počitnice, že jeseni pa se pričnejo evropska in svetovna prvenstva.
Čestitke plesalcem, trenerjem in koreografom, predvsem pa hvala staršem, ker svoje otroke spodbujate ter ste njihovi največji navijači!

Rezultati:
Zala Kaker, 3. mesto show dance solo članice in 3. v skupnem seštevku pokala (koreografija Ana
Medvešček)
Zala Kaker, 3. mesto modern solo članice in 4. mesto v skupnem seštevku pokala
(koreografija Ana Medvešček)
Daša Resnik in Zala Kaker, 2. mesto modern duo članice in 2. mesto v skupnem seštevku pokala
(koreografija Ana Medvešček)
Grega Golob, 1.mesto show dance solo otroci in 1. mesto v skupnem seštevku pokala
(koreografija Ana Medvešček)
Grega Golob, 1. mesto modern solo otroci in 1. mesto v skupnem seštevku pokala
(koreografija Ana Medvešček)
Živa Babnik in Grega Golob, 1. mesto show dance duo otroci in 1. mesto v skupnem seštevku pokala
(koreografija Ana Medvešček)
Tanai Movern in Nina Stele, 3. mesto modern duo mladinci in 3. mesto v skupnem seštevku pokala
(koreografija Ana Medvešček)
Eva Dimec, show dance solo otroci, 16. mesto
(koreografija Ana Medvešček)
Nika Marčec, show dance solo mladinke, 11. mesto
(koreografija Ana Medvešček)
Živa Babnik, 5. mesto modern solo otroci
(koreografija Tina Habun)
Lana Drole in Tisa Ferlež, 8. mesto modern duo mladinci
(koreografija Tina Habun)
Taja Ažnik in Hana Cedilnik, 10. mesto show dance duo mladinci
(koreografija Simona Kočar)
Neli Lakner in Lia Osolnik, 11. mesto jazz duo
(koreografija Simona Kočar)
Formacija show dance otroci z naslovom Vžigalice (Grega Golob, Živa Babnik, Miša Plemeniti, Neli Jenčič

Turk, Eva Dimec, Hana Škrjanc, Greta Dermastija, Ana Golob, Ela Uštar, Alja Bajde, Manca Špur, Tjaša
Markič, Gaja Tara Krušič, Zala Vevoda Merklin, Maruša Perne, Katarina Kranjc)
5. mesto
(koreografija Tina Habun)
Mala skupina modern mladinke, koreografija z naslovom Nosi jo kot svojo (Neli Lakner, Hana Jenčič Turk,
Lia Osolnik, Tisa Ferlež, Kaja Kotnik, Zoja Pivec, Eva Vukšinič), 4. mesto (koreografija Simona Kočar)

     

V STREET disciplinah:
Formacija hip hop otroci (Taja Ažnik, Aleksander Blejc, Stela Majcen, Zoja Kokalj Devčić, Stella Tomašič,
Shea Plevel, Zala Chiapolini, Ema Matijaš, Lara Pirc, Nika Sajovic, Dan Lamut) 8.mesto
(koreografija Sandra Rožič)
Formacija mladinci (Aneja Gorjan Novak, Klara Porovne, Anja Okorn, Teja Zore, Lara Medmeš, Špela
Resnik, Maja Resnik, Taja Korošec, Neli Miklavčič, Tia Veladžič, Lia Marolt), 11. mesto
(koreografija Sandra Rožič)
Mala skupina hip hop odrasli (Ana Medvešček, Luka Šabić Godec, Karla Koman, Lili Resnik, Nina Porenta,
Katja Zore), 3. mesto
(koreografija Sandra Rožič)
Davor Kerznar Osolnik, Break dance solo mladinci, 5. mesto
(trener Matej Repanšek)
Patrik Kerznar Osolnik,Break dance solo mladinci, 23. mesto
(trener Matej Repanšek)

Ob koncu sezone se želimo zahvaliti tudi vam STARŠEM.
HVALA, ker svojim plesalcem stojite ob strani, HVALA, ker verjamete v našo delo in HVALA, ker nam zaupate. 💜